З нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України 23-24 серпня пройшли урочистості в кожному населеному пункті Милівської сільської територіальної громади

Дата публікації: Середа, 25 Сер 2021, 13:11

Серпень – особливий місяць, бо він несе нам чудові свята – День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України.
З нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України 23-24 серпня пройшли урочистості в кожному населеному пункті Милівської сільської територіальної громади. Святкові дійства розпочалися з церемонії підняття державного прапора.
Опісля цього традиційно відбувся велопробіг в селі Новокам’янка та селі Качкарівка,автопробіг в селі Новокаїри.
Усіх жителів громади зі святом тепло привітав секретар Милівської сільської ради Оксана Ярошенко, яка побажала нашій державі та громаді миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України. Також до присутніх зі словами вітання звернулися старости сіл та місцеві депутати.
Найактивніші жителі громади були нагороджені грамотами від Бериславської районної ради за вагомий особистий внесок соціально-економічний та культурний розвиток Милівської територіальної громади. Свої нагороди отримали:
– староста сіл Новокам’янки та Новогригорівки Охріменко Галина Олександрівна;
– директор Дудчанського загальноосвітнього об’єднання «Дитячий садок-школа I-III ступенів-позашкільний заклад» та депутат Милівської сільської ради Мельник Тетяна Володимирівна;
– староста сіл Качкарівка та Саблуківка Бутівчак Юрій Максимович;
– директор Качкарівського Будинку культури Демченко Юрій Опанасович;
– депутат Милівської сільської ради Логвиненко Віталій Григорович.
Урочистості продовжила цікава різнопланова концертна програма, яку підготували та провели працівники будинків культури та аматори народної творчості. А запальні танці учасників танцювальних колективів не залишили байдужим жодного глядача.
Приємно, що багато гостей в якості святкового вбрання обрали вишиванку. У такі дні віриться, що незважаючи на нелегкі часи, український народ не здається і вірить, що невдовзі на нашій рідній землі запанує мир!