Відбувся святковий випускний вечір “На крилах мрій”

Дата публікації: Вівторок, 29 Чер 2021, 17:06

У Милівському Будинку культури відбувся святковий випускний вечір для учнів 11 класів чотирьох навчальних закладів Милівської громади. З цією важливою подією випускників  привітати голова Милівської громади Олег Яхнієнко, старости сіл Новокаїри, Качкарівки та Дудчан , начальник відділу освіти Милівської сільської ради Світлана Старостенко, вчителі та  батьки.Вони бажали випускникам щасливої та св ітлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні наміченої мети, наснаги та оптимізму! Багато  теплих слів в цей вечір почули на свою адресу випускники. Усі вони об’єднані побажаннями успіху, кар’єрного росту, а насамперед – людяності, про яку ніколи не можна забувати.
Неочікуваним і приємним сюрпризом для випускників стали вітання які подарувала група “General Voice” (м.Херсон)
Випускники в свою чергу висловили вдячність своїм вчителям, які раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важкі хвилини. Також, подякували своїм батькам, які покладають на них свої надії та сподівання.
Одинадцятикласники подарували всім присутнім шкільний вальс та прощалися зі школою піснями у власному виконанні.
Молоді, сильні, здорові, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди – це випускники Милівської громади, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. 
То ж у добру путь!