Головна » Вакцинуйтеся, щоб бути захищеними!

Вакцинуйтеся, щоб бути захищеними!


https://www.unicef.org/ukraine/covid19

 

 

 

 

120 мешканців нашої громади отримали першу дозу ( Коронавак 93, Пфайзер 27 )  307 мешканців пройшли повний курс вакцинації ( Коронавак 246, Пфайзер 49, Астразенека 12 )

 З 7 листопада зроблено ПЛР аналізів  на Covid-19 у кількості 44, з них – 29 були позитивними. Зараз на амбулаторному лікуванні перебувають 9 осіб та 1 особа на стаціонарному (5 пацієнтів сімейного лікаря Алізаде.А.І,   4 пацієнта  Алізаде С.С. та один пацієнт Зуєнко.А.А). У пацієнтів спостерігається позитивна динаміка.

 

За минулий тиждень у Милівській громаді 55 людини отримали першу дозу (Коронавак и Комірнаті- Пфайзер ) 125 – прошли повний курс вакцинації ( Коронавак, Комірнаті- Пфайзер та Астразенека).

  Проведено  36 ПЛР аналізів  з  них 25 позитивних результатів:

 Качкаровка 10

 Дудчаны 8

 Милове 2

Суханово 2

 Новокаїри 2

 Саблуковка 1

 3 людини госпіталізовано в ковідну лікарню. 5 – пацієнтів  отримують  кисень нашими кисневими концентраторами.

 

 

За 2 тижні 315 жителів Милівської територіальної громади отримали першу дозу вакцини від Covid-19, і вже більше 1600 жителів нашої громади провакциновано від Covid-19. 30 осіб отримали першу дозу Pfizer .

29 позитивних ПЛР аналізів на Covid-19, є серед них люди у тяжкому стані та на жаль невакциновані.

 

 

 

Отримати СOVID-сертифікат у Дії тепер ще

 

простіше! Ми спростили процес генерації СOVID-сертифікатів — тепер Дія.Підпис або КЕП не потрібні Як отримати СOVID-сертифікат у застосунку Дія❓ 1️⃣ Оновіть застосунок Дія до останньої версії в AppStore або Google Play. Версія 3.0.18 для iOS, 3.0.14 — Android

2️⃣ Натисніть 👉🏻 “COVID-сертифікати”👉🏻 “Отримати сертифікат”

3️⃣ Поставте галочку, щоб дати згоду на передачу даних. От і все!

 Як отримати сертифікат на порталі Дія?

1️⃣ Авторизуйтеся на порталі

2️⃣ На головній тисніть “Здоров’я” “COVID19-сертифікат про вакцинацію” або переходьте на https://diia.gov.ua/services/covid19-sertifikat-pro-vakcinaciyu

3️⃣ Дайте згоду на передачу даних — і сертифікат вже летить до вас. Вакцинуйтеся, отримуйте сертифікати в Дії та почувайтеся вільно — як в «зеленій», так і в «червоній» зоні.

 

На сьогоднішній день на території Милівської територіальної громади повністю провакциновано 1183 місцевих жителів, ще 177 – чекають другу чергу вакцинації. Комунальне некомерційне підприємство Качкарівський центр первинної медико-санітарної допомоги Милівської сільської ради отримав 10 кисневих концентраторів з них 4 передано до міста Нова Каховка у зв’язку з погіршенням ситуації захворюваності у Херсонській області. Усі працівники КНП повністю провакциновані. Пам’ятайте! Коронавірусна хвороба (COVID-19) в силу своєї високої контагіозності та стрімкому розповсюдженню відноситься до особливо небезпечних інфекційних хвороб. Нові штами коронавірусу SARS-CoV-2 («Дельта» та «Лямбда») мають високу інфекційність та імунну стійкість до антитіл. Вакцинація значно скорочує кількість захворівших та зменшує тяжкість протікання захворювання.