Уряд виділив багатодітним сім’ям по дві тисячі гривень на кожну дитину

Дата публікації: П’ятниця, 06 Сер 2021, 08:07

04 серпня 2021 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 803 “Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей”, якою передбачено надання малозабезпеченим багатодітним сім’ям одноразової грошової допомоги для підготовки дітей до навчального року.
Одноразова грошова допомога виплачується багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та призначається на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім’ї, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік 6—18 років (включно). Одноразова грошова допомога надається у розмірі 2 000 гривень на кожну дитину.
Виплата одноразової грошової допомоги проводиться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів.
Розмір одноразової грошової допомоги не включається під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства).