Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я

Дата публікації: Четвер, 18 Лис 2021, 08:26

Дуже часто діабет 2 типу спочатку має безсимптомний перебіг. Рівень глюкози у крові людини вже вищий норми, а вона не має жодних скарг і почувається нормально.
 Саме тому дуже важливо знати свій власний ризик цієї хвороби та регулярно перевіряти рівень глюкози у крові, щоб вчасно виявити захворювання — до настання важких, небезпечних для життя ускладнень.
У рамках інформаційної кампанії «Мисливці за діабетом» ми створили перший доказовий онлайн-тест на визначення індивідуального ризику діабету 2 типу: https://diabetes.phc.org.ua/
Тест створено спільно з Центр громадського здоров’я України за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.
Пройти тест може кожен — як самостійно, так і під час прийому у свого сімейного лікаря, щоб на основі його результату одразу отримати рекомендації щодо відповідного лікування та зміни способу життя.
Цей тест є Формою оцінки ризиків цукрового діабету 2 типу, що є частиною Уніфікованого клінічного протоколу первинної та вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги «Цукровий діабет 2 типу», затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров’я №1118 від 21 грудня 2012 року. А отже — він може бути використаний сімейним лікарем у медичній практиці.

Джерело: https://www.facebook.com/103407447946974/posts/418450763109306/?app=fbl