Відпочинок в таборі “Барвінок”

Дата публікації: П’ятниця, 23 Чер 2017, 08:12

З 1 по 16 червня 2017 року при Милівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів працював табір відпочинку з денним перебуванням “Барвінок” (начальники табору Суржик Т.О. та Литвиненко А.В). Табір відвідали 25 дітей, які були поділені на два загони: “Сонечко” (керівник Ірлик І.В.)  та “Калинка” (керівник Сіміонеску В.І.). За сприянням сільської ради, яка виділила кошти в розмірі 7700 грн. на  харчування, діти відвідували табір безкоштовно.

Кожний день перебування дітей у таборі був наповнений новими справами, зустрічами і розвагами, тому сумувати не приходилося!

Під час роботи табору велика увага приділялася оздоровленню школярів. Було проведено комплекс заходів із зміцнення здоров’я дітей, пропаганди здорового способу життя: обов’язкова ранкова зарядка з музичним супроводом, змагання,  безліч рухливих ігор та екскурсій.

Багато часу було виділено розвитку творчих здібностей, інтересів та вихованню дітей. З метою розширення кругозору вихованців, підвищення їх культурного розвитку було організовано акцію “Єднання сердець”, екскурсія до шкільного музею, екскурсія до “Кам’янської січі” (с. Республіканець), виховні заходи “Ми діти твої, Україно”, “We love Ukraine”, “Зелена планета”, “Кліптоманія”, а також до “Барвінку” завітав виїздний платнетарій.

Кожного дня, згідно графіку роботи, діти мали змогу розвивати свої творчі здібності, пізнавати нове  на заняттях  гуртків: “Легко і просто”, “Енерджайзер”.

На закриття табірної зміни було проведено урочисту лінійку та св’ятковий концерт “Згадати все” участь у якому приймали самі вихованці.