Свято спорту

Дата публікації: Субота, 09 Гру 2017, 09:28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для педагогічного колективу Милівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним. Тож за традицією у спортивній залі школи 9 грудня  пройшов волейбольний турнір серед команд юнаків і дівчат Милівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новокаїрської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Качкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, присвячений Дню Збройних Сил України та памяті загиблих воїнів Єлефтеріаді Валерія та Лебідь Сергія.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Серед дівчаток переможцями турніру стала команда Милівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце посіла команда Новокаїрської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – команда Качкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

            Серед юнаків І місце виборола команда Милівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце посіла команда Новокаїрської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – команда Качкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

             На турнірі були присутні учителі, батьки, ветерани спорту. Не залишився осторонь і голова Милівської сільської ради Яхнієнко Олег Володимирович, який активно підтримує розвиток спорту у селі. Він  привітав усіх учасників змагань, побажав їм позитивних емоцій та хорошої гри, а після турніру нагородив команди та організатора змагань Панченка Геннадія Миколайовича почесними грамотами, вручив солодкі подарунки та грошові премії, побажав усім продуктивних тренувань та нових перемог.

Змагання стали святом спорту  та здорового способу життя. Учасники виявили високі спортивні показники, фізичні здібності, що надалі сприятиме патріотичному  вихованню молоді та згуртуванню учнівських колективів та  командного духу.

 

Заступник директора з виховної роботи Милівської                  

ЗОШ І-ІІІ ступенів  В.В. Доля