Головна » МИЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВІТАЄ!

МИЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВІТАЄ!


                      Громада Милівської сільської ради вітає з днем народження інспектора відділу соціального захисту населення Милівської сільської ради Савіцьку Світлану Сергіївну !!! Бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце! Зі святом!

 

 

Громада Милівської сільської ради вітає з днем народження директора КНП КЦПМСД та члена виконавчого комітету Милівської сільської ради Алізаде Сархана Салімовича!!! Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен новий день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення!

 

Громада Милівської сільської ради вітає з днем народження депутата округу № 4 сіл Республіканець та Новокаїри Горбаня Віктора Анатолійовича!!! Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Бажаємо гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання, а кожен день буде значущим, яскравим й результативним!