Шановні працівники сільського господарства!

Дата публікації: П’ятниця, 19 Лис 2021, 10:41

З почуттям глибокої поваги і шани прийміть від депутатського корпусу Милівської сільської ради та від мене особисто щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
У всі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена праця сільгоспвиробників була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Нині селяни мають можливість працювати на своїй землі, створювати підприємницькі структури, вільно розпоряджатися плодами своєї праці. Їхні працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву.

Бажаю всім, хто причетний до цієї сфери – працівникам ланів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва   міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру і добробуту, нових трудових звершень і оптимізму.
Нехай і в подальшому колосяться щедрими урожаями ваші ниви, нехай втілюються в життя ваші плани, замисли і надії на радість вашим родинам, на благо розквіту і покращенню добробуту українського народу. Хай не знають втоми ваші роботящі руки, гарного врожаю, великого приплоду і стабільного доходу!

З повагою

Милівський сільський голова         Олег ЯХНІЄНКО