Репетиторські послуги підлягають оподаткуванню

Дата публікації: Вівторок, 16 Бер 2021, 11:52

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадують жителям Херсонщини, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році, триває.
Громадяни, які не зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності, але у 2020 році надавали репетиторські послуги, зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи. До таких послуг відносяться: підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів тощо.
Відповідно до вимог Податкового кодексу України дохід від надання репетиторських послуг оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовим збором у розмірі 1,5 відсотка.
Податкову декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до 1 травня 2021 року, а сплатити суму податкових зобов’язань – до 1 серпня.
За вибором громадянина декларацію можна подати в один з таких способів: особисто за місцем своєї податкової адреси або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв’язку.
Окрім цього, для зручності платників та спрощення процедури декларування доходів громадянами, на офіційному вебпорталі ДПС, у розділі електронного кабінету «ЕК для громадян», працює сервіс «Декларація про майновий стан і доходи». За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді.
Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та
м. Севастополі в соціальних мережах, на яких ви зможете переглянути податкові новини та дізнатися багато іншої корисної інформації.