Про проведення перерахунку страхових виплат з 01 березня 2021 року

Дата публікації: Понеділок, 12 Кві 2021, 08:34

Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року №239 “Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого” затверджено коефіцієнт перерахування сум щомісячних страхових виплат з 01 березня 2021 року у розмірі для потерпілих на виробництві та їх родин, які фінансуються Фондом соціального страхування України, зростуть на 11%.
З метою виконання частини 2 статті 37 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, забезпечити проведення в березні 2021 року перерахування сум щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та особам, які мають право на щомісячні страхові виплати у разі смерті потерпілого на коефіцієнт 1,11 з дотриманням чинних нормативно-правових актів. На обліку станом на 01.03.2021 року у Бериславському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області перебуває 204 потерпілих. Після проведеного перерахунку сума щомісячної страхової виплати по відділенню збільшилась на 47,7 тис.грн.
Підвищені виплати за березень потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин отримають у квітні.
В.о.начальника відділення С.В.Діденко