Представники Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» – провели семінар

Дата публікації: Середа, 16 Чер 2021, 14:56

Сьогодні представники Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» – провели семінар для жителів Милівської територіальної громади, яка виграла грант в чотирирічному проєкті, що має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності, а також підвищити тривалість життя чоловіків та жінок шляхом запровадження інтегрованого підходу до профілактики, лікування та контролю неінфекційних захворювань.
Під час семінару акцентовано увагу на такі напрями діяльності територіальної громади: зміцнення потенціалу органів влади та інституцій у сфері громадського здоров’я. Посилення спроможності первинної ланки медичної допомоги надавати якісні послуги з профілактики, лікування та підтримки людей з НІЗ та посилення спроможності шкіл, сільських фельдшерських пунктів, амбулаторій впроваджувати інтервенції задля зменшення ризиків НІЗ, зміни поведінки, покращення знань та ставлення до свого здоров’я.
Довідка: Беручи до уваги високий тягар НІЗ в Україні та брак заходів з їх профілактики та ефективного лікування, Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC) підтримала проєкт «Діємо для здоров’я», щоб українці мали сталий доступ до якісних послуг з профілактики та контролю НІЗ на первинній ланці надання медичної допомоги та змінювали свій спосіб життя на більш здоровий.
Ця інвестиція від SDC підтримає Україну в реалізації Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку та дозволить зменшити передчасну смертність від НІЗ.