Представники Милівської сільської ради взяли участь у триденному семінарі «Ефективне надання публічних послуг на місцевому рівні”

Дата публікації: Субота, 30 Жов 2021, 06:31

Представники Милівської сільської ради взяли участь у триденному семінарі «Ефективне надання публічних послуг на місцевому рівні” в рамках програми «Зміцнення стійкості громад у Херсонській області (фаза ІІ)», який реалізуется в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в Херсонській області» UNDP Ukraine / ПРООН в Україні при підтримки Уряду Великої Британії. 27 жовтня в Олешках розпочався перший день тренінгу «Ефективне надання публічних послуг на місцевому рівні» в рамках програми «Зміцнення стійкості громад у Херсонській області (фаза ІІ)».
Головною темою стали джерела фінансування муніципальних проєктів розвитку та інфраструктури, які забезпечить якісне надання послуг.
За даними UNDP Ukraine, більшість українських громад орієнтується виключно на фінансування з державних фондів та гранти. Проте спектр актуальних можливостей та джерел фінансування значно ширший: міжнародні фінансові установи, банки, донори тощо.
Проаналізовано джерела фінансування та вивчено принципи, на яких будується взаємодія із ними. Розібрали разом з експертами різних напрямків наступні питання:
фінансування, доступне на рівні регіону та громад. Джерела, актуальні на даному етапі в Херсонській області;
державні джерела фінансування, субвенції та програми ЄБРР;
формати роботи з банками: програми для муніципалітетів, комунальних підприємств.
Короткий висновок дня: використання додаткових механізмів та джерел фінансування сприятиме формуванню позитивного іміджу та розвитку кожної територіальної громади.