ОГОЛОШЕННЯ

Дата публікації: Вівторок, 25 Січ 2022, 15:41

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 КП «Дружба» Милівської с/ради доводить до відома споживачів, що має намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання .
КП «Дружба» повідомляє, що діючі тарифи на послуги з централізованого водопостачання були встановлені рішенням Милівської с/ради від 30 червня 2021року № 202, дане рішення набрало чинності з 01 липня 2021року у розмірі 23 грн. 00 коп. за 1 куб.м.
За цей період вартість даних послуг зросла з незалежних причин господарської діяльності, а тому діючі тарифи на централізоване водопостачання не покривають витрат, пов’язаних з виробництвом послуг.
З метою належного функціонування підприємства виникла нагальна необхідність приведення тарифів на послуги централізованого водопостачання до економічно обґрунтованого рівня. Фінансовий стан є найважливішою характеристикою надійності, стійкості й ділової активності підприємства. Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови КМ України від 01.06.2011 р. № 869 « Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» в редакції Постанови КМУ від 3 квітня 2019 року № 291. які будуть покривати економічно обґрунтовані витрати в собівартості цих послуг.
Основними чинниками, що вплинули на ріст собівартості централізованого водопостачання є постійне зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, вартості електричної енергії, паливно-енергетичних ресурсів , податків та зборів.
Таким чином, планові тарифи з централізованого водопостачання для населення зростають на 21,7 %.
Згідно поданих розрахунків тариф на послуги з централізованого водопостачання для споживачів КП «Дружба» становитеме у розмірі
28 грн.00 коп. за 1 куб. м
Прибуток в даному тарифі не планується.
Таким чином приведення тарифів до економічно обгрунтованого рівня є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів водою.
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі протягом 14 днів з 26.01.2022р. по 09.02.2022р до 17 годин., за адресою КП «Дружба» вул. Гагаріна 113.