Обрані переможці конкурсу “Найкраща годівничка”

Дата публікації: Субота, 29 Січ 2022, 13:43

У січні проходив конкурс «Найкраща годівничка» для порятунку птахів взимку. В ньому взяли участь учні закладів загальної середньої та дошкільної освіти Новорайської та Милівської територіальних громад, на території яких знаходиться Національний парк.
Ідея проведення цього конкурсу належить директору Національного природного парку «Кам’янська Січ» Сергію Скорику. Цікаву ідею підтримали директори закладів, і батьки, і діти. Депутат Херсонської обласної ради від Бериславського району Ігор Йосипенко підтримав учасників, надавши призи не лише переможцям конкурсу- сучасну техніку, а й всім учасникам.
Результатом цієї роботи стали чудові витвори мистецтва. Бо як можна назвати годівнички, від яких неможливо відвести погляд?
Тож визначатися з кращими роботами було дуже складно, ми залучили до цього процесу всіх присутніх.
Однозначно визначили, що перше місце зайняв Новокаїрський дитячий садочок, друге місце – Милівська школа, третє місце – Качкарівська школа.
Стосовно третього місця жюрі вагалося, бо хороші роботи були і у Дудчанської школи, і у Новокам‘янської.
Важко було визначитися, але ми прийняли рішення.
За перше місце ми вручили плазмовий телевізор, за друге – колонку, за третє – кольоровий принтер.
Усі інші учасники також отримали подарунк, адже увагу приділено кожному, хто взяв участь у конкурсі. Це початок співпраці з Нацпарком в цьому напрямку.
Підтримка таких ідей та конкурсів важлива з точки зору виховання екологічної свідомості школярів, спрямування їх мотивації на вивчення навколишнього світу, збереження природи. Через такі конкурси ми маємо можливість і допомогти освітнім закладам територіальних громад.


Усі годівнички будуть встановлені співробітниками Нацпарку «Кам’янська Січ» разом з дітьми та вчителями на території закладів загальної середньої та дошкільної освіти Новорайської та Милівської територіальних громад.

фото:https://www.facebook.com/IosypenkoIgoroficill