Найвищий прапор підняли на Бериславщині на Кам’янській Січі у селі Республіканець

Дата публікації: Середа, 16 Лют 2022, 17:28

«Державний прапор України піднято над Кам’янською Січчю. Колектив Національного природного парку відзначив День єднання урочистим підняттям синьо-жовтого стягу і виконанням Державного гімну України.

Співробітники природно-заповідного об’єкту демонструють єдність з народом України перед зовнішніми загрозами.

«Колектив НПП «Кам’янська Січ» щодня охороняє природні багатства для наступних поколінь. І сьогодні ми хочемо продемонструвати, що ми – єдиний народ, що ми готові боронити нашу країну», – сказав керівник Нацпарку Сергій Скорик.

Підняття прапора над однією зі збережених Запорозьких Січей у День єднання є символічним. Українські козаки завжди гуртувались для захисту країни.

За Указом Президента Володимира Зеленського, День єднання відзначатиметься щорічно 16 лютого задля «посилення консолідації» українців, зміцнення стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морального тиску на суспільну свідомість», — повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на Фейсбук-сторінку Національного природного парку «Кам’янська Січ».

Джерело:https://pivdenukraine.com.ua/2022/02/16/najvishhij-prapor-pidnyali-na-berislavshhini-na-kamyanskij-sichi-u-seli-respublikanec/?fbclid=IwAR2smFh9LMopsT7xVDYhtMnrAzM57zS33G0LsvrEPfBMmDm5MJLpcAIicvo