На участь у Турнірі, який відбудеться 21 серпня у Милівській громаді подали заявки понад 60 учасників із 9 областей України

Дата публікації: Понеділок, 02 Сер 2021, 12:18

Добровільне об’єднання територіальних громад дозволило новоутвореним органам місцевого самоврядування дістати відповідні повноваження та ресурси , яких вони не мали. Тут важливо зорієнтуватися і не тільки зуміти забезпечити життєдіяльність громади , а і не пропустити , на перший погляд менш важливих напрямків роботи .
Голова Милівської сільської ради Олег Яхнієнко робить усе залежне для громади в організації охорони здоров’я, в той же час розуміючи, що головний і могутній оберіг здоров’я це ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА і СПОРТ.
Цьогоріч, з нагоди урочистостей до Дня Незалежності України відроджується славнозвісний ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ Турнір гирьовиків імені Мінігалі Губайдуліна, воїна-визволителя місцевого краю,  який був започаткований Володимиром Рагушенком ще у далекому 1986 році.
21 серпня на участь у Турнірі подали заявки понад 60 учасників із 9 областей України, серед яких майстри спорту. Чемпіони гирьового спорту різних рівнів та гирьовики-любителі.
На переможців змагань уже чекають Кубки та медалі, а також грошові винагороди за призові місця.