На Кам’янській Січі відзначили День захисників та захисниць України

Дата публікації: П’ятниця, 15 Жов 2021, 05:32

На Кам’янській Січі у День захисників та захисниць України українські військові і громадськість урочисто зобов’язалися боронити Україну.
Як довів час, у держави України лише три союзники — армія, віра та українці. Ми зміцніли, ми врахували всі наші історичні помилки. Січ більше не буде зруйнована ворогами.
Депутат Херсонської обласної ради Ігор Йосипенко наголосив: «Саме тут, на цій землі, майже сотню років поспіль наші з вами чубаті прапрадіди виборювали волю і незалежність українського народу. Саме на цій землі, на Кам’янській Січі, відстоювалися інтереси держави Україна. Так само як ви сьогодні, так само і вони боронили нашу землю заради того, щоб ми з вами могли народжувати наших дітей, сіяти і вирощувати хліб саме на цій Богом даній землі».
Одна зі святинь Кам’янської Січі — це поховання Костя Гордієнка, який увійшов у світову історію як один із найвидатніших кошових отаманів запорозького козацтва. Тож, символічно, що цього дня в такому визначному місці привітали захисників та захисниць мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка, які охороняють рідну землю так, як це робили наші пращури.
Старший солдат 57-ої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Анна Шадріна зазначила: «Це є знакова подія для нашої військової частини А-1736 — носити почесне ім’я імені кошового отамана Костя Гордієнка. Як знак того, що військовослужбовці бригади є гідними нащадками та продовжують ратну справу Костя Гордієнка, ми залишаємо на славетному місці історичний слід — своє почесне звання та знак нашої бригади».
Пам’ять про загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання. Захисники та захисниці були відзначені за те, що вони щодня охороняють спокій українців. Для кожного героя важлива підтримка.
Учні Новокаїрської школи передали обереги для військових.

https://www.facebook.com/pivdenukraine/videos/3100899210155911

джерело: https://www.facebook.com/groups/2511266795585575