Голови територіальних громад Херсонщини обговорили розвиток туристичного потенціалу півдня України

Дата публікації: Четвер, 13 Тра 2021, 14:44

Голови територіальних громад Херсонщини обговорили розвиток туристичного потенціалу півдня України, адже це може стати ще одним інвестиційним інструментом наповнення місцевих бюджетів і водночас сприяти іміджу нашого регіону, відкриваючи світу – нові та захоплюючі сторінки південної Херсонщини. «Кам`янська Січ» як портал у минуле: тут є докази перебування різних народів у Північному Причорномор’ї – кургани давніх народів, городища пізньоскіфського періоду, більш наближені у часі об’єкти – унікальна церква в селі Качкарівці збудована на початку 20 століття за проєктом архітектора італійського походження Олександра Бернардацці, залишки козацької Січі, де височить могила кошового отамана Костя Гордієнка, та залишки козацьких куренів, маєтку Агаркових у селі Республіканець. Кожен з об`єктів приховує сторінки становлення і життя українського народу, які варті, аби про них дізналось якомога більше людей.
Голови територіальних громад оглянули різні об’єкти та локації, оскільки є розуміння того, що лише об`єднавши свої зусилля та заснувавши кластер (Новокаховська, Бериславська та Милівська територіальні громади), можна успішно розвивати туристичний потенціал Херсонщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Більше того, створення нового туристичного маршруту «Соляна дорога» – від центру Херсонщини до морів, через «Кам`янську Січ», де колись козаки мали переправу, йдучи за сіллю, відкриє і нові можливості для співробітництва та розвитку.
Довідка: інформація взята із сайта: https://www.facebook.com/yosipenko