Футбольні новини

Дата публікації: Понеділок, 03 Лип 2017, 12:50

25 червня у м. Берислав відбулися матчі 4 туру Чемпіонату першості Бериславського району з футболу серед аматорських команд.

Зустрічалися команди:

«Дніпро» (с. Милове) – «Колос ВАТ Князя Трубецького» (смт. Козацьке)

«Тягинь» (с. Тягинка) — «Зірка» (с. Зміївка)

За підсумками проведених ігор маємо такі результати:

«Зірка» (с. Зміївка) поступилася команді «Тягинь» (с. Тягинка) з рахунком 2:4.

На жаль, наша команда «Дніпро» (с. Милове) отримала поразку від команди «Колос ВАТ Князя Трубецького» (смт. Козацьке) з рахунком 1:8.

Гол забив: Іванчук В.

Наступні завершаючі матчі 5 кола І туру  Чемпіонату  відбулася вже 2 липня у селі Зміївка, де зіграли  команди «Дніпро» (с. Милове) з «Тягинь» (с.Тягинка) та «Зірка» (с. Зміївка)  з «Іскра» (с. Одрадокам’янка).

Результати проведених зустрічей наступні:

Команда «Зірка» (с. Зміївка)  програла команді «Іскра» (с. Одрадокам’янка) з рахунком 1:4.

Сумну та несправедливу поразку від команди «Тягинь» (с.Тягинка) отримала команда «Дніпро» (с. Милове) з рахунком 4:2, 2 голи забив Коваленко Є. Перший тайм для нашого “Дніпра” пройшов у меншості — 10 проти 11, так як не всі гравці встигли на початок гри і незважаючи на це наша команда вела з рахунком 1:0, другий тайм для Милового починався в повному сладі, а продовжився в кількості 8 гравців проти 11. Один гравець отримав травму, а двом судя показав червоні карточки і вилучив з поля, і навіть після цього “Дніпро” продовжувало гідно грати та забивати.