Головна » ДІЄМО ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

ДІЄМО ДЛЯ ЗДОРОВ’Я


Милівська територіальна громада виражає велику подяку Фонду розвитку громадських організацій”Західноукраїнський ресурний центр” в особі пана Левка Довганя щодо сприяння отримання таких необхідних медичних препаратів для жителів нашої громади. Так Фондом було організовано передачу ліків із Франції хворим на цукровий діабет ІІ типу, артеріальну гіпертензію (артеріальну гіпертонію), серцево-судинні захворювання, епілепсію. Також отримано знеболюванні та жарознижувальні препарати. Хотілося відмітити роботу керівника ГО ” Центр громадських ініціатив” Олега Дядюна за проведену роботу щодо організації та доставки таких необхідних ліків у нашу громаду

 

 

Протягом 2021 року в області розпочато реалізацію спільного українсько-швейцарського проекту «Діємо для здоров’я» метою якого є протидія розповсюдженню неінфекційних захворювань як основного чинника передчасної смертності серед населення України. Вдячні нашим партнерам, які обрали Херсонщину як один з 5 пілотних регіонів. За результатами відкритого конкурсу 4 громади області відібрано для участі у Реалізації проекту: це Милівська, Великокопанівська, Чаплинська та Чорнобаївська громади. Сьогодні розпочато впровадження лише одного з компонентів проекту «Діємо для здоров’я» – це промоція здорового харчування в закладах освіти, протягом 2-х днів 40 кухарів з відібраних громад навчатимуться приготуванню не просто здорової, а й смачної їжі у команді широко відомого майстра Євгена Клопотенка, який виступає одним з партнерів проекту. Обласна державна адміністрація приділяє питанням протидії неінфекційним захворюванням значну увагу. Ми й надалі будемо активно допомагати впровадженню здоров’язбережувальних технологій, безумовно роблячи акцент на збереженні й зміцненні здоров’я наших дітей!

Джерело:https://www.facebook.com/profile.php?id=100050510677872

 

 

Учителі – це головні агенти змін для своїх учнів, які завжди порадять, допоможуть та скоригують. У рамках україно-швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я” вчителі Милівського ЗПЗСО пройшли курс “4 кроки до здорового харчування”. Тепер ми з легкістю можемо дати відповіді на запитання: – що таке “тарілка здорового харчування”? – які продукти краще вживати щоб бути здоровим? – як не піддаватися на рекламу шкідливих продуктів? – чи може їжа покращити розумові здібності? На теми не лише про їжу, але й про значно глибші речі, які здатні підштовхнути кожну дитину до змін, наші вчителі проводять щоденні бесіди, години спілкування, запроваджуються цікаві конкурси та вікторини. Ми хочемо, щоб наші діти зростали щасливими та здоровими, і з нетерпінням чекаємо їх у стінах нашого закладу!

https://diabetes.phc.org.ua/?fbclid=IwAR3aRk0xnoNqpxJUQ3lM0Newhi-j6Hw8ZwZaGpWyAQfxQYDqef7Y1WbM5dI

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=mIu1O0VFsvM&fbclid=IwAR06ejE5s8riKecXitQXirHAfQVNEPy3Uqgi73XVkGTbK3V-iGyIXbCjPv4

https://nwalk.ua/uk/stat-instruktorom.html?fbclid=IwAR0UmxbR2uk1HeqxszTy07TL3hFl8hI4l-mLRRgoId2JDeV-XndJJNmdhjs

https://actforhealth.in.ua/

https://znaimo.gov.ua/

https://prometheus.org.ua/courses-catalog?q=4+КРОКИ+ДО+ЗДОРОВОГО+ХАРЧУВАННЯ

11 та 12 січня поточного року  представники Милівської сільської ради  беруть участь у дводенному тренінзі   “Створення та реалізація проєктів з профілактики  НІЗ на рівні  громади”, який відбувається  в місті Херсоні  для 20 представників чотирьох громад Херсонської області, організованого  Західноукраїнським  ресурсним центром в рамках проєкту “Діємо для здоров’я”.  Під час  тренінгу будуть надані результати оцінки ситуації та визначення пріорітетів у громадах, плани роботи  на  2022-2024 роки, стан здоров’я школярів та багато іншого.