Декларування та онлайн звітність – теми зустрічей бериславських податківців із мешканцями Тягинської ОТГ

Дата публікації: Вівторок, 16 Бер 2021, 11:49

Днями начальник Бериславської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Валентин Кондратенко провів робочі зустрічі з мешканцями сіл Львове, Ольгівка, Тягинка, Високе та Бургунка Тягинської ОТГ. Основними питаннями, які обговорювалися на заходах, були особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян та подання звітності онлайн.
Під час спілкування порушувалися питання легалізації підприємницької діяльності у сфері сільського господарства, трудових відносин та контролю за дотриманням законодавства щодо оплати праці найманих працівників.
Також податківець розповів про електронні сервіси ДПС, переваги дистанційного подання звітності та можливість оперативного отримання податкової інформації на сайті територіальних органів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та сторінках у соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/TaxUkraine, (https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol).
Окрім цього, Валентин Кондратенко наголосив, що податок на доходи фізичних осіб – це основне джерело наповнення місцевого бюджету громади та закликав до плідної співпраці очільників сіл. Лише завдяки спільним заходам представників податкової служби та органів місцевого самоврядування можливо залучити до декларування громадян, які обробляють земельні ділянки в сільській місцевості, вирощують зернові та отримують доходи, але задекларувати їх забувають.
Варто зазначити, що зустрічі відбувалися у форматі бесіди, всі присутні мали можливість отримати відповіді на свої питання щодо оподаткування. Зустрічі в такому форматі допомагають податковому відомству виявляти проблемні моменти та оперативно їх усувати.