Четверо бериславців працювали нишком – порушуючи вимоги законодавства

Дата публікації: Четвер, 10 Гру 2020, 08:19

Днями районна робоча група з легалізації найманої праці та заробітної плати провела інформаційно-просвітницькі зустрічі з підприємцями, що працюють у м. Бериславі Херсонської області.
Під час рейду робочою групою проведено обстеження суб’єктів господарювання та підприємців, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі та використовують працю найманих робітників.
Приватні підприємці отримали роз’яснення щодо належного оформлення найманих працівників, вимог законодавства з оплати праці та сплати податків і зборів.
На противагу законослухняним підприємцям за результатами обстеження виявлено 3 фізичних особи, які займалися підприємницькою діяльністю без державної реєстрації, та 1 підприємця, який нелегально використовував працю найманих робітників.
Наразі порушники припинили свою діяльність та зобов’язалися протягом декількох днів здійснити реєстрацію та привести свою діяльність до законодавчих вимог.
Начальник Бериславської ДПІ Валентин Кондратенко зосередив увагу підприємців на відповідальності за ведення бізнесу без державної реєстрації, штрафних санкціях за використання найманих працівників без оформлення трудових відносин.
Також податківець розповів про переваги застосування електронних сервісів податкової служби.