Бериславщина: понад 50 бізнесменів опановують електронні сервіси ДПС

Дата публікації: Понеділок, 07 Гру 2020, 15:38

Начальник Бериславської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Валентин Кондратенко провів зустріч із головою громадської організації «Відродження Берислава» Сергієм Шаповаловим із питань популяризації електронної звітності та сервісів ДПС України.
Під час ділової розмови посадовець наголосив, що впровадження інноваційних ІТ надає можливість, у період поширення коронавірусної інфекції COVID-19, безпечно та комфортно спілкуватися з податковою службою шляхом використання можливостей Електронного кабінету. Адже подання електронної звітності має багато суттєвих переваг для платників податків та не вимагає використання чи встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення. Отримати електронний цифровий підпис кожен бажаючий може у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.
Також не залишилися без уваги питання наповнення місцевого бюджету Берислава, які активно сплачують понад 50 бізнесменів – учасників громадської організації «Відродження Берислава». Валентин Кондратенко, запропонував учасникам організації активно поширювати інформацію з офіційної сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у мережі Facebook https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol, спілкуватися з податківцями за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot, знайомитися з інформацією на телеграм-каналі ДПС https://t.me/tax_gov_ua та розповсюджувати податкову інформацію у групі ГО «Відродження Берислава», яка допоможе бериславським платникам якісно вести підприємницьку діяльність .
У конструктивному діалозі представники обговорили робочі плани ініціативної спільноти Бериславщини щодо благоустрою, відновлення та розвитку історичних та культурних пам’яток, які надають туристичну та інвестиційну привабливість району.