Бериславщина: до місцевих бюджетів надійшло понад 156 мільйонів гривень

Дата публікації: Середа, 27 Січ 2021, 10:49

За словами начальника Бериславської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Валентина Кондратенка, протягом 2020 року до місцевого бюджету платники податків Бериславщини сплатили 156,2 млн гривень податків і зборів.
Традиційно у доходах місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займає податок з доходів фізичних осіб – 101 млн гривень або 65 відсотків надходжень.
Також стабільно і суттєво поповнюють бюджет місцевої громади надходження з єдиного податку, який сплачують суб’єкти господарювання спрощеної системи оподаткування. За 2020 рік ці надходження склали
27,6 млн гривень.
Землекористувачі перерахували до місцевих бюджетів 23,3 млн гривень плати за землю. Темп росту до 2019 року складає 103 відсотки, що у грошовому еквівалент і дорівнює 649 тис.гривень.
Бериславськіподатківцівдячніплатникамподатків, які в нинішніхумовахсумлінновиконуютьзобов’язання перед бюджетами всіх рівнів. Своєчасне та в повномуобсязінаповненнямісцевихбюджетівдаєможливість органам влади на місцяхфінансуватиреалізаціюпрограмсоціально-економічного розвитку громади.