Дата публікації: Середа, 30 Чер 2021, 13:00

                           З 1 липня 2021 року аптека №3 ФОП Кіріченко Л.Н., що знаходиться на території с. Качкарівка за адресою: вулиця Миру, 83-Б, розпочала відпуск ліків для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, – мешканців Милівської територіальної громади. Вони мають право на безоплатне придбання медикаментів за пільговими рецептами сімейного лікаря КНП «Качкарівський центр первинної медико-санітарної допомоги», який має бути складений за формою згідно наказу МОЗ України № 360 від 19.07.2005р., виданий КНП «Качкарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за формою рецептурного бланка №1 (ф-1) із терміном дії (дійсності) 1 календарний місяць.
Хто саме з цієї категорії населення може отримати безкоштовні ліки у разі амбулаторного лікування? Незалежно від розміру середньомісячного сукупного доходу сім’ї:
– особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до категорій 1 та 2;
– неповнолітні діти померлих громадян, віднесених до категорій 1 та 2, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
Якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї з розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, пільги надаються:
особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до категорії 3;
неповнолітнім дітям померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою;
дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи.
Документом, що дає право зазначеній категорії пільговиків на безкоштовне забезпечення ліками, є довідка управління соціального захисту населення Бериславської районної державної адміністрації, яку можна отримати у кабінеті №1 за адресою: вул. Успенська, 10, м. Берислав, Бериславський район.