3 грудня представники Милівської об’єднаної територіальної громади не залишили поза увагою сім’ї осіб з інвалідністю

Дата публікації: Четвер, 03 Гру 2020, 17:05

Міжнародний день людей з інвалідністю – Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня. Генеральна Асамблея закликала держави проводити подальшу інтеграцію осіб із інвалідністю в життя суспільства. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.
Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день осіб з інвалідністю, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до них визначає ступінь цивілізованості суспільства.

 На території Милівської об’єднаної територіальної громади проживає 172 особи з інвалідністю та 20 дітей з інвалідністю і всі вони потребують до себе підвищеної уваги. Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення осіб з інвалідністю, створення для них необхідних правових, соціально-побутових умов життя, надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства.

 

 

 

Так 3 грудня представники Милівської об’єднаної територіальної громади не залишили поза увагою сім’ї осіб з інвалідністю. Під час візиту сімей осіб з інвалідністю, в умовах карантину з дотриманням протиепідемічних заходів, розглянуто ряд проблемних питань, які турбують громадян, запропоновано шляхи їх вирішення, надано консультації та дітей з інвалідністю пригостили солодощами.