Дата публікації: Понеділок, 26 Кві 2021, 11:01

     26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників,військовослужбовців,медиків,персоналу ЧАЕС,які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності,він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
Тридцять п’ять років тому на Чорнобильській АЕС сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа,якій судилося стати незагоєною раною для всього людства.Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників,спричинила тяжкі екологічні наслідки,відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.
Серед ліквідаторів наслідків катастрофи були і наші мешканці Милівської громади.Не шкодуючи себе,ризикуючи власним життям,вони захистили світ від радіаційного лиха.
Громада Милівської сільської ради бажає учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалим від її наслідків,їх родинам міцного здоров’я та життєвої єнергії, миру та злагоди, добра та щастя.
Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи.