15 лютого, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата публікації: Понеділок, 15 Лют 2021, 14:23

У Качкарівській первинній організації ветеранів, з перших днів відзначення цієї дати існує традиція, зберігаються сторінки історії пам’яті про Качкарівських воїнів інтернаціоналістів та миротворців☝️.
Так в Качкарівському сільському клубі відкрито куток “Наші земляки- герої”, надсилаємо вітальні листівки до Дня народження , проводимо зустрічі з учасниками тих подій, де присутні, як люди поважного віку так і молодь села та учні.
Цей день у 32 річницю виведення наших військ з Афганістану, члени ветеранської організації з щирими вітаннями звертаємося до односельчан, які виконували свій обов’язок перед Батьківщиною на території інших країн
Сьогодні ми згадуємо Куца М.Т.,Панасько М.Г.,Ткача В.С., які були учасниками подій в Угорщині🙏
Зичимо здоров’я і довгих років життя учасникам Афганської війни Андрющенку Ю.В., Копилу В.В., Щербаку В.В.,Овчінікову В.С., які у свої ще зовсім молоді роки пройшли дорогами цієї жорсткої Афганської війни,а зараз продовжують жити і працювати на користь України.
В цей день згадуємо і про наших односельців -миротворці, це Андрющенко Ю.В., Шепотілов О.О., Муравинець Л.Г., Попков О.В.,Польщан О.Д., які приймали участь у миротворчих місіях Чехословаччини, Анголії, Югославії, Ліберії.
Імена наших героїв внесені до “Книги-пошани” нашої громади. Рада ветеранів робить все для того, щоб нові покоління не забували ці сторінки історії Качкарівки☝️.
І хочеться підтримати слова генерала Громова сказані в ту мить коли війська перетнули кордон, коли він повернувся в сторону Афгана сказав:”Всім солдатам і офіцерам, які пройшли це пекло потрібно ставити памятники”, а ми просимо, їх поважати!
Від імені ветеранської організації в особах Мельник Тамари Опанасівни, Сулими Таміли Григорівни, пишаємось тим, що славні Сини Милівської громади виконували і виконують благородну місію у збереженні Миру на Планеті
Низький уклін Вам наші інтернаціоналісти та миротворці, здоров’я Вам і говоримо
Віват, дорогі наші Шураві!