1 вересня у Милівській громаді

Дата публікації: Середа, 01 Вер 2021, 13:15

Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. Урочисто та з патріотичним настроєм пройшло свято Першого дзвоника у Новокаїрському закладі, який гостинно відкрив двері для своїх учнів, зокрема, для маленьких першокласників.Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей!

 

 

 

 

Першого вересня розквітло, забуяло яскравими барвами шкільне подвір’я Милівського ЗПЗСО! Цього року було особливе святкування Дня Знань присвячене 30-річниці Незалежності нашої держави! Кожен клас отримав назву квітки, що вплітається у традиційний український віночок і емблему з цією квіткою. Наша шкільна квітуча родина поповнилася іще сімома чорнобривцями-першокласниками, які розповіли нам свої плани на майбутнє навчання! А одинадцятикласники підготували для них подарунки! А наприкінці святкування відбувся флешмоб “Заквітчаємо нашу рідну Україну”! Усі учні з радістю прикріпили емблемки квітів до карти нашої Батьківщини і бажали їй процвітання та зростання!

 

Урочисто розпочали новий навчальний рік, провели дітей у свої класи, які до наступних канікул стануть їм другою теплою домівкою. Організація торжества – на висоті, дякую всьому педагогічному колективу, учням, батькам і керівництву.
Ну і родзинка свята – у село вже прибув новий шкільний автобус для наших дітей!! Яскравий, просторий і комфортний! Це означає, що пересування наших дітей стане безпечнішим, а в громаді з’явиться новий транспортний засіб у вигляді нашого попереднього шкільного автобусу для потреб наших мешканців.

Також запрошуємо переглянути фотоальбом як пройшло 1 вересня в селі Качкарівка за посиланням:

https://www.facebook.com/100052593346426/videos/569379024240999